PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338286}

1984

4,0 1
ocena
4,0 10 1 1
1984
powrót do forum filmu 1984

świeża ekranizacja książki Orwella?

akvarko

miejmy nadzieję :D oby była dobra!

Paratol

Tim Robbins reżyseruje więc jestem spokojny o ten projekt...

Grifter

Też właśnie dzięki jego uczestnictwu w tym projekcie jestem o niego spokojna i tym bardziej nie mogę się go doczekać c:

akvarko

Dla mnie ta ksiażka to świętość i jest to nie zwykle trudna ksiażka do zekranizowania. Niestety nawet przy najwybitnieszych reżyserach miałby obawy co do jej powstania.

donZabol

Radfordowi się udało, jego "1984" z 1984 roku to w moim odczuciu dzieło wybitne, więc dufam, że i Robbins ma duże szanse nie spaprać roboty. Czekam z niecierpliwością...

Lena_Borgia

Też jestem wielkim fanem książki jednak no wybrał dość ambitny tytuł do wprowadzenia na ekran. Tylko czekać mam nadzieje że nie "spapra" roboty

akvarko

Jeśli Robbinsowi uda sie pokazać Orwella tak jak yo sobie wyobrażam to go kocham... ;-)

goandrewgo_

O! 1984 w reżyserii Robbinsa! To może być coś! Kurczę! Czekam z niecierpliwością!

akvarko

1984 to jedna z lepszych książek, jakie kiedykolwiek zostały napisane. miejmy nadzieję, że film zdoła oddać chociażby część jej złowieszczego klimatu. ;)

suicide_blonde

Zdecydowanie moja ulubiona książka. Ale o filmie cicho... Wie ktoś może coś więcej?

M_a_r_q

imdb podaje nowa date na 2010, nic wiecej.

M_a_r_q

Powieść "1984" to jedna z moich ulubionych książek wszech czasów. Niestety świat pomimo upadku komunizmu zaczyna przypominać ten z książki (wszechobecne kamery)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones