PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104277}
5,9 2 273
oceny
5,9 10 1 2273
Becket
powrót do forum filmu Becket
ocenił(a) film na 9
timeron7

No nudzi się komuś i to chyba bardzo... Żeby aż tak średnią zaniżać tak świetnym filmom (,,Becket" i ,,Lew w zimie") to musi się mieć ze sobą jakieś problemy. Stawiam, że to jedna osoba ma setki kont i narobiła takiego bajzlu.

ocenił(a) film na 9
_Milady_

Bo tu większość to miernoty dla których arcydziełem jest Kac Vegas, Ciacho itp.Spokojnie!!!

ocenił(a) film na 10
_Milady_

Podobnie myślę. Film jest fenomenalny, dopracowany w każdym szczególe.

ocenił(a) film na 9
timeron7

tragicznie słaby, nagrody dostawał przez pomyłkę <ściana>

ocenił(a) film na 5
timeron7

WCALE NIE JEST TAKI SŁABY, PO PROSTU TO STARY FILM, W STARYM STYLU, POWOLNY, ALE MA TEŻ SWOJE PLUSY TAKIE JAK GRA GŁÓWNYCH AKTORÓW, KOSTIUMY, OGÓLNY KLIMAT TAMTEJ EPOKI. TO NIE JEST PO PROSTU FILM DLA WSPÓŁCZESNEJ MŁODZIEŻY, TYLKO RACZEJ DLA POKOLENIA ICH RODZICÓW.

użytkownik usunięty
timeron7

Po prostu jakieś skończone buraki dały ocenę 1 z 500 fake kont. :-/

ocenił(a) film na 10
timeron7

Słabe? Nie, to za mało powiedziane. Ten film to katastrofa. Jest tak nudny, że zasnąłem... na napisach początkowych ;)

ocenił(a) film na 10
timeron7

dla mnie genialny. i też dokładnie tak jak "lew w zimie". aktorzy grają koncertowo, fabuła wciagajaca. ale niech każdy ogląda co chce. tylko warto obejrzeć do końca i dopiero oceniać...

użytkownik usunięty
rogermortimer

Zamierzam obejrzeć choć jest tylko w języku angielskim. Lew w zimie świetny. Mortimer z tych spokrewnionych z Edwardem III.

Ale co jest tylko w języku angielskim? Film "Becket"? Był wydany w Polsce na DVD w r.2010 przez Epelpol - z polskim lektorem.

użytkownik usunięty
Mr_Pomeron

Ale ja go obejrzałam na yt po angielsku.

timeron7

ten film to prawdziwa uczta gry aktorskiej, ale czy można wymagać zrozumienie u ludzi, którzy prawdopodobnie nie dość, że w życiu nigdy nie byli w teatrze to nawet pewnie nie wiedzą co to takiego :) . Bez pościgów, rąbanki efektów w 3D film dla nich nie ma sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones