PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96555}

Szpieg, który przyszedł z zimnej strefy

The Spy Who Came In from the Cold
7,5 1 187
ocen
7,5 10 1 1187
Szpieg, który przyszedł z zimnej strefy
powrót do forum filmu Szpieg, który przyszedł z zimnej strefy

Chciałem zapytać o Waszą ocenę ostatniej sceny z filmu?

Główny bohater i jego miłość giną od kul człowieka, który miał im pomóc przekroczyć mur. Po, co bawić się w cyrk z umożliwieniem ucieczki z siedziby wywiadu, by następnie strzelać do uciekinierów przy murze? Przecież zamieszanie w intrygę głównego bohatera i jego miłości, przeciwko Muntowi było wystarczającym powodem do zgładzenia.

Moja opinia jest taka: Munt kazał do nich strzelać, by jeszcze bardziej uwiarygodnić się przed towarzyszami, że nie jest szpiegiem zachodnich imperialistów i walczy z wrogami swojej komunistycznej ojczyzny.

Jaka jest Wasza opinia?

Tomek_264

W sumie ciekawą masz koncepcję. Moja z kolei jest taka, że dziewczyny chcieli się pozbyć jako świadka i zbędnego balastu (dlatego ten chłopak zasugerował, żeby dziewczyna przeszła druga przez mur), a szpiega chcieli sobie zostawić i jeszcze nim pomanipulować. No ale nie przewidzieli tego, że tym razem wybierze miłość lub po prostu zmęczenie brakiem przyszłości i byciem wykorzystywanym przez system.

ocenił(a) film na 7
Tomek_264

Przez mur miał przejść tylko agent, bo był potrzebny i sprawdzony.

Dziewczyna była tylko zbędnym obciążeniem, za dużo wiedziała i mogła kiedyś coś chlapnąć. Pozostawał problem, jak się jej pozbyć, aby nie wzbudzać podejrzeń. Śmierć na murze nie wzbudziłaby żadnych pytań. Od dwóch brytyjskich agentów uciekało, jednemu się nie udało.

Gdy agent poznał podłość swoich mocodawców,
najpierw wkręcili przypadkową bogu ducha winną dziewczynę, by potem ją zabić, bo stała się nie wygodna,
odechciało mu się dalszego życia w takim świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones