Anna Karina

Hanne Karen Blarke Bayer

8,3
1 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Karina

hmm w sumie nie ma co się dziwić... kino francuskie (czyt. europejskie) nie jest tak do końca doceniane. A szkoda, bo naprawdę warto się nim zainteresować. Filmy francuskie są dość specyficzne, ale jak dla mnie o wiele bardziej wartościowe niż to co teraz można zobaczyć w kinach... Stare filmy i do tego europejskie to jest coś wspaniałego. A filmy Godarda należą do tych, któe warto obejrzeć. Karina nieźle w nich wypadła. Cenię sobie tą aktorkę i żałuję, że ludzie teraz wolą oglądać jakieś bezsensowne filmy amerykańskie a takie głębokie i pełne zyciowej mądrości w ogóle nie są oglądane.
No coż, takie czasy nastały... mam nadzieję, że ktoś tam jeszcze lubi stare, francuskie filmy :)
Szkoda, że tak mało jest wpomniane o Karinie.

Epitaph_2

Kino europejskie jest najlepsze, bezapelacyjnie.
A lata 60 dla kina francuskiego można by nazwać okresem złotym.
Niewyczerpane źródło inspiracji!
Ikony, ikony.

marcelina_gawronska

Tak samo uwielbiam kino francuskie, juz od lat. Dla mnie jest ono bardziej prawdziwe aniżeli inne. O komediach to juz nawt nie wspomne, bo francuzi są w tym mistrzami. Godarda odkryłem stosunkowo niedawno. Widzialem "Bande a part" notabene z angielskimi napisami, film przedni. Ze śliczną Anna Kariną.

jamesbond007

podzielam podzielam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones