PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37342}

Boom

6,4 329
ocen
6,4 10 1 329
8,0 3
oceny krytyków
Boom
powrót do forum filmu Boom

Chętnie się wymienię za jakiś inny klasyk z Elizabeth Taylor, Brigitte Bardot itp.

Z góry dzięki za pomoc ;)

użytkownik usunięty
bardotek69

nie wiem czy to jeszcze aktualne ale proszę:) link do filmu
http://www.mediafirefilms.com/2010/05/boom-2003dvd-rip-mediafire-links.html

Dzięki wielkie, ale nie mam pojęcia jak to ściągnąć? Wytłumaczysz mi? eMule to jedyne czego używałem do tej pory.

użytkownik usunięty
bardotek69

wystaczy skopiować po jednej linjkce i wcisnąć w żółte pole
to bardzo dobra stronka nie ma żadnych limitów można ściągać ile się chce plików
hasło The_Shadow

Dzięki wielkie, nie znałem hasła! Skąd wiedziała/eś jakie ono jest? Czy masz może polskie napisy do tego filmu? Czy znasz jakieś inne linki do starych filmów, w tym tych z Elizabeth Taylor?

Jeszcze raz dziękuję, bardzo mi pomogła/eś ;)

Hej, mam już ściągnięte wszystkie 4 części, ale nie wiem co teraz z nimi zrobić? Ja je "zbić" w całość?

Pomóż :)

użytkownik usunięty
bardotek69

Niestety nie za darmo na chomikuj można ściągać ale jest płatny transfer
nie chce mi przyjąć strony:/ więc wpisz w google chomikuj starykinomaniak
Hasło pisało w komentarzach:)
Ściągnij winrar
napisy można znaleść przez napiprojekt

Mam winrara, czy wystarczy, że to dodam do archiwum?

Dzięki za info!

użytkownik usunięty
bardotek69

jak zainstalujesz winrara wystarczy że klikniesz 2 razy na ściągnięty plik i wtedy klikasz 1 raz na żółty folder zaznaczasz pliki i klikasz wypakuj do

Ja jebę, nie, ja się nie nadaję, robię to a i tak mam takie same ikonki w żółtym folderze jak w tym docelowym do którego mi się ściągnęły 4 części. I to zawsze tak. Już nie raz coś tak ściągałem i nie wiedziałem co z tym zrobić i lądowało to w koszu. Tak jak pewnie skończy i to. Żal.

Ale dzięki za pomoc. Szkoda, że nie potrafię jej wykorzystać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones