PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96568}

Steiner - Żelazny krzyż 2

Steiner - Das eiserne Kreuz, 2. Teil
5,5 265
ocen
5,5 10 1 265
Steiner Żelazny krzyż 2
powrót do forum filmu Steiner - Żelazny krzyż 2

Pierwotny "Żelazny krzyż" to arcydzieło a to znowu jakieś badziewie z numerem 2. Czy ktoś to oglądał i potrafi powiedzieć coś więcej? Ha! Ha! Burton w roli Steinera. Nawet podobny nie jest do J. Coburna i pewnie nie zagrał już tak genialnie jak on. Ocena mówi sama za siebie.

ataner1

mam ten film na vhs, nie tak dobry jak jedynka, ale nadal ma swój urok filmów wojennych tamtych lat

ocenił(a) film na 3
ataner1

Niestety.Zgadzam się z tobą.

ataner1

"Dwójka" jest tragiczna. Do tego sam pomysł wysadzenia miasteczka razem z nadchodzącymi Amerykanami jest w ogóle od czapy...
Raz yo widziałem w telewizji paręnaście lat temu i wystarczy. Za to "jedynka" faktycznie robi wrażenie.

ocenił(a) film na 6
ataner1

James Coburn to jakaś postać historyczna? Dlaczego Burton ma być do niego podobny? To jeden z najwybitniejszych aktorów dramatycznych, pije takich panów jak James bez zagryzki ;). Oczywiście daleko tej produkcji do dzieła Krwawego Sama, ale nie rozumiem powyższej rozpaczy. Podszedłem do tego filmu bez bagażu i jestem zadowolony. Taki tam średniak, który wciąga. Może też obejrzyj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones